ACO Industries

ACO Tábor| Konstruktér | Administrativa

27. 2. 2019

Náplň práce

  • Tvorba 3D modelů, technické a výrobní dokumentace
  • Komunikace s partnery/zákazníky při hledání technických řešení
  • Komunikace s dodavateli použitých komponentů (technické konzultace)
  • Úzká spolupráce/podpora středisek výroby, technologie a vývoje

Požadujeme

  • Vzdělání SŠ/VŠ technického směru
  • Smysl pro detail, logické myšlení
  • Pokročilá znalost 3D kreslících programů – AutoCad, Inventor
  • Znalost MS Office (Excel, Word, Outlook, Explorer)
  • Znalost NJ nebo AJ (komunikace s kolegy v zahraničí)
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Možnost využití pružné pracovní doby
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Výhodná nabídka volaní v rámci firemního tarifu
  • Výhodné ceny elektrické energie a zemního plynu
  • Motivující prostředí s vysokou pracovní samostatností a zodpovědností
  • Osobní i profesní růst

Kontakt

ACO Industries Tábor s.r.o.

Gábina Procházková
Personální specialista

Průmyslová 1158
391 01 Sezimovo Ústí
Česká republika
GSM: +420 724 011 771

E-mail: gprochazkova@aco.cz