ACO Industries

ACO Přibyslav | Referent/ka logistiky

7.11.2019

Náplň práce:

  • Příprava podkladů pro expedici zboží
  • Vedení a správa evidence související s celními a statistickými údaji
  • Kontrola a údržba položek celního sazebníku
  • Analytické zpracování dat, reporting
  • Komunikace a spolupráce s dopravci a ostatními útvary uvnitř společnosti

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání ideálně technického nebo ekonomického směru
  • Praxe v oboru / znalost celní problematiky / zpracování celních prohlášení
  • Znalost anglického jazyka na úrovni B1 (mírně pokročilý)
  • PC znalosti – pokročilý
  • ŘP B – aktivní řidič
  • Samostatná, asertivní osobnost
  • Výborné komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu
  • Motivující prostředí s vysokou pracovní samostatností a zodpovědností
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Osobní i profesní růst
  • Bohatý systém firemních benefitů

    Kontakt

    ACO Industries k.s.

    Petra Benešová
    HR Specialist

    Havlíčkova 260
    582 22 Přibyslav
    Česká republika
    GSM: +420 737 302 757

    E-mail: pbenesova@aco.cz