ACO Industries

ACO Přibyslav | Průmyslový inženýr pro projekt MES (pozici obsazujeme v roce 2020)

17. 7. 2019

Hlavní pracovní náplň

  • Podílí se na tvorbě konceptu MES, jeho komunikaci s dotčenými stranami (uvnitř firmy, v ACO GROUP, s dodavatelem MES, …)
    - Mapa připojení jednotlivých strojů do MES
    - Funkcionality (OEE, fronty práce pro stroj, …)
    - Návrhy MES výstupů pro jednotlivé úrovně řízení
    - Návrh systému práce s těmito výstupy
  • Spolupracuje se SAP týmem - diskutuje požadavky na data pro MES
  • Podílí se na testování a následné implementaci MES
  • Správce MES systému - garant následného rozvoje

Co bychom od tebe chtěli

  • Komunikativnost, spolehlivost, týmovost, umění poslouchat, tah na branku
  • Znalost projektového řízení
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • Notebook, služební telefon
  • Dotované závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Výhodná nabídka volání v rámci firemního tarifu
  • Výhodné ceny elektrické energie a zemního plynu
  • Společenské akce – rodinný den, vánoční večírek, zájezdy …
  • Firemní chata v Orlických horách
  • Další jazykové a odborné vzdělávání

Kontakt

ACO Industries k.s.

Ondřej Sobota
Personální specialista

Havlíčkova 260
582 22 Přibyslav
Česká republika
GSM: +420 605 789 587

E-mail: osobota@aco.cz