ACO Industries

ACO Přibyslav | Obsluha linky

19. 10. 2018

Náplň práce

  • Kvalitní a rychlé zpracování výrobků podle technologického postupu v taktu linky
  • Vizuální kontrola výrobků podle technologického postupu
  • Třídění a balení výrobků podle balicích listů
  • Příprava forem pro odlití
  • Oprava výrobků na základě rozhodnutí směnového mistra
  • Průběžné udržování čistoty a pořádku na svém pracovišti včetně čištění forem

Požadujeme

  • Samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, manuální zručnost

Nabízíme

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Dotované závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Výhodná nabídka volání v rámci firemního tarifu
  • Výhodné ceny elektrické energie a zemního plynu
  • Společenské akce – rodinný den, vánoční večírek, zájezdy…
  • Firemní chata v Orlických horách
  • Zajímavou práci ve stabilní zahraniční společnosti

Kontakt

ACO Industries k.s.

Jitka Henzlová
Specialista pro pracovní pozice

Havlíčkova 260
582 22 Přibyslav
Česká republika
TEL: +420 569 491 204
GSM: +420 724 011 733
E-Mail: jhenzlova@aco.cz