ACO Industries

Manažer logistického centra

10.9. 2019

ACO Industries patří mezi největší výrobní závody skupiny ACO, lídra na světovém trhu s odvodňovací technikou. Naše výrobky dodáváme do mnoha zemí všech kontinentů. Zpracováváme především nerezovou ocel, černou ocel a polymerbeton. Komplexní technická a marketingová podpora je součástí naší nabídky pro zákazníka.

V současné době hledáme nového kolegu na pozici Manažera nově vybudovaného logistického centra.

Hlavní pracovní náplň

  • Odpovědnost za provoz logistického centra -  příjem, skladování, balení a včasnou expedici zboží, materiálu a výrobků dle přání zákazníka
  • Vedení, motivace a rozvoj týmu logistického centra (cca 40 lidí)
  • Vedení a podpora systému zlepšování procesů
  • Úzká spolupráce s ostatními odděleními v rámci firmy i s dalšími zahraničními logistickými centry v rámci skupiny ACO
  • Dodržování zásad bezpečnosti práce včetně způsobu manipulace a skladování zboží

Co bychom od tebe chtěli

  • VŠ vzdělání technického, logistického nebo ekonomického směru
  • Pokročilá znalost AJ – min. B2, příp. C1
  • Znalost práce s programy MS Office, MS Dynamic
  • Zkušenosti s WMS, EWM v SAP, znalost SAP 4 HANA výhodou
  • Relevantní zkušenost z manažerské pozice v oboru
  • Znalost problematiky skladování a distribuce
  • Otevřenost ke spolupráci a zákaznická orientace
  • Zkušenosti z oblasti people managementu – chuť a umění motivovat a rozvíjet tým
  • Zájem o obor, zlepšování a posouvání věcí dopředu

Nabízíme

  • Notebook, služební telefon
  • Dotované závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Výhodná nabídka volání v rámci firemního tarifu
  • Výhodné ceny elektrické energie a zemního plynu
  • Společenské akce – rodinný den, vánoční večírek, zájezdy …
  • Firemní chata v Orlických horách
  • Další jazykové a odborné vzdělávání

Kontakt

ACO Industries k.s.

Petra Benešová
Personální specialista

Havlíčkova 260
582 22 Přibyslav
Česká republika
GSM: +420 737 302 757

E-mail: pbenesova@aco.cz