ACO Industries

Manažer servisu pro lodní průmysl

4.12.2019

Náplň práce

  • Komunikace se zákazníky z oblasti lodního průmyslu
  • Řešení požadavků na záruční i pozáruční servis
  • Koordinace dodávek spotřebního materiálu a náhradních dílů
  • Občasné pracovní výjezdy v rámci Evropy
  • Odpovědnost za provoz servisního oddělení
  • Úzká spolupráce s technickým oddělením a ostatními odděleními v rámci firmy
  • Vedení, motivace a rozvoj týmu

Požadujeme

  • Minimálně SŠ/VŠ vzdělání v oblasti ekonomického nebo technického směru
  • Anglický jazyk pro denní využití (min. úroveň C1 – dobrá znalost slovem i písmem)
  • Znalost německého jazyka výhodou
  • Praxe v podobné oblasti podmínkou!
  • Zkušenosti z oblasti people managementu – chuť a umění motivovat a rozvíjet tým
  • Asertivní osobnost, výborné komunikační schopnosti, odolnost vůči operativnímu stresu, pro-zákaznický přístup, multitasking
  • Výborná znalost práce s programy MS Office
  • ŘP sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

  • Úžasnou práci s vysokou mírou svobody a seberealizace
  • Přátelský a otevřený tým, který se na tebe už těší
  • Možnost dále se vzdělávat (odborná i jazyková školení)
  • A k tomu celý balík benefitů…

Kontakt

ACO Industries k.s.

Petra Benešová
Personální specialista

Havlíčkova 260
582 22 Přibyslav
Česká republika
GSM: +420 737 302 757

E-mail: pbenesova@aco.cz