ACO Industries

ACO Marine| Konstruktér | Administrativa

5. 10. 2018

Náplň práce

  • 3D modelování čistíren odpadních vod pro námořní lodě a jejich příslušenství
  • Příprava schvalovacích modelů
  • Zpracování kusovníků a výrobní dokumentace
  • Komunikace s výrobou a projektantem v průběhu realizace projektu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání strojírenského oboru
  • Znalost práce s programy AutoCAD a Inventor
  • Znalost tvorby technické dokumentace
  • Znalost Anglického jazyka na úrovni A2 dle ERR (mírně pokročilý)
  • Samostatnost, aktivita, týmová práce
  • Řidičský průkaz B

Nabízíme

  • Zajímavou práci ve stabilní zahraniční společnosti a v netradičním odvětví lodního průmyslu
  • Možnost bližšího seznámení se se stavbou nejrůznějších typů lodí v mezinárodním prostředí
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Motivující platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Přátelské a neformální pracovní prostředí
  • Jazykové a odborné vzdělávání
  • Další firemní benefity - dotované závodní stravování,  výhodná nabídka volání v rámci firemního tarifu i pro členy rodiny, výhodné ceny elektrické energie a zemního plynu, firemní chata v Orlických horách

Kontakt

ACO Industries k.s.

Petra Benešová
Personální specialista

Havlíčkova 260
582 22 Přibyslav
Česká republika
GSM: +420 737 302 757

E-mail: pbenesova@aco.cz