ACO Industries

ACO PŘIBYSLAVSKÝ BĚH 2017

V sobotu 27. 5. 2017 jsme odstartovali první ročník přibyslavského půlmaratonu, kterého se zúčastnilo téměř 80 půlmaratonců, 120 běžců ve štafetových bězích a 120 dětí.

Kromě běžců byla hlavní hvězdou odpoledne nevšední kapela studentů a absolventů Jedličkova ústavu The Tap Tap. Během 16 let existence si kapela poctivě prošlápnula své místo v Českém šoubyznysu a mnohokrát úspěšně reprezentovala ČR i v zahraničí. Na houpavou hudbu tančily nejen děti, ale i dospělí.

V průběhu celého dne byl pro návštěvníky připraven bohatý doprovodný program, kterým provázel moderátor Hitrádia Vysočina Pavel Bláha.

Děti si mohli vyzkoušet tvarování balónků, lukostřelbu, jízdu na vozítkách segway, zaskákat si na skákacím hradě, nechat si namalovat obličej nebo si zasoutěžit s ACO Industries k.s. nebo Českým červeným křížem.

V areálu ZŠ Přibyslav bylo připraveno divadelní představení, dobročinná kavárna dětského domova v Humpolci a prodejní místo UNICEF. Zde byly v rámci projektu ADOPTUJ PANENKU, ZACHRÁNÍŠ DÍTĚ k prodeji ručně šité panenky , které společně vytvořili zaměstnanci ACO Industries k.s., děti z dětského domova v Humpolci, děti ze ZŠ Přibyslav a mnoho dalších dobrovolníků.

Každá panenka představuje skutečné dítě, které bude v rámci očkovací kampaně UNICEF v rozvojových zemích proočkováno proti šesti hlavním smrtelným dětským chorobám.

V rámci akce ACO PŘIBYSLAVSKÝ BĚH 2017 se nám podařilo prodat neuvěřitelných 11 panenek!

Více informací včetně výsledkové listiny a fotogalerie závodu naleznete na stránkách www.pribyslavskybeh.cz.

Fotogalerie

TOP