ACO Industries

ACO Tábor | Přípravář plastů | Výroba

8. 6. 2018

Náplň práce

  • Obsluha strojů - formátovací pila, pásová pila, stojanová vrtačka apod.
  • Práce s ručním nářadím
  • Po zaškolení práce se svářečkami plastů na tupo
  • Manipulace s plastovými deskami a trubkami

Požadujeme

  • Střední vzdělání s výučním listem
  • Manuální zručnost, přesnost, prostorová představivost
  • Technické myšlení
  • Spolehlivost
  • Výborná znalost a orientace ve výkresové dokumentaci

Nabízíme

  • Motivační mzdový systém, který může pracovník ovlivnit svými výsledky
  • Zázemí stabilní rodinné zahraniční firmy
  • 5 týdnů dovolené
  • Výhodná nabídka volaní v rámci firemního tarifu
  • Výhodné ceny elektrické energie a zemního plynu
  • Společenské akce – rodinný den, vánoční večírek
  • Firemní chata v Orlických horách
  • Motivující prostředí s vysokou pracovní samostatností a zodpovědností
  • Jednosměnný provoz

Kontakt

ACO Industries Tábor s.r.o.

Gábina Procházková
Personální specialista

Průmyslová 1158
391 01 Sezimovo Ústí
Česká republika
GSM: +420 724 011 771

E-mail: kariera@aco.cz