ACO Industries

ACO Tábor| Konstruktér elektro | Administrativa

13. 4. 2017

Náplň práce

  • Elektro konstrukce stroje a jeho částí
  • Tvorba, úprava a údržba technické dokumentace systémů, elektriky a elektrotechniky
  • Spolupráce s úzkým vývojovým týmem
  • Zodpovědnost za konstrukci elektrotechnické části čistíren odpadních vod pro námořní a pozemní aplikace, odlučovače tuků a ropných látek
  • Zpracování výrobní dokumentace a kusovníky
  • Dle potřeby komunikace s dodavateli a zákazníky
  • Spolupráce v mezinárodním prostředí

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ elektrotechnická
  • Technická kreativita, smysl pro detail, logické myšlení
  • Dobrá znalost kreslících programů ( Autocad , Inventor ) +Eplan
  • Znalost MS Office
  • AJ podmínkou
  • Znalost programování řídících jednotek PLC výhodou
  • Řidičský průkaz sk.B

Nabízíme

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Možnost využití pružné pracovní doby
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Výhodná nabídka volaní v rámci firemního tarifu
  • Výhodné ceny elektrické energie a zemního plynu
  • Motivující prostředí s vysokou pracovní samostatností a zodpovědností
  • Osobní i profesní růst

Kontakt

ACO Industries Tábor s.r.o.

Gábina Procházková
Personalista společnosti

Průmyslová 1158
39101 Sezimovo Ústí
Česká republika
Telefon: +420 569 491 600
GSM: +420 724 011 771

E-mail: gprochazkova(at)aco.cz