ACO Industries

ACO Tábor | Dělník Rotomoulding | Výroba

22. 3. 2018

Náplň práce

  • Práce s pomocnou jeřábovou dráhou pro zakládání forem do výrobního zařízení
  • Montáž a kompletace výrobků ručním nářadím
  • Vedení evidence odvedené práce
  • Pravidelná kontrola výrobků běžnými měřícími prostředky
  • Balení, paletizace a příprava výrobků pro expedici
  • Manipulační práce paletovým vozíkem

Požadujeme

  • Manuální zručnost
  • Střední vzdělání s výučním listem výhodou
  • Výhodou je odbornost v elektrotechnice a zkušenosti ze strojní údržby

Nabízíme

  • Mzdu složenou z pevné a prémiové části, kterou může pracovník ovlivnit svými výsledky
  • Zázemí stabilní rodinné zahraniční firmy
  • 5 týdnů dovolené
  • Výhodná nabídka volaní v rámci firemního tarifu
  • Výhodné ceny elektrické energie a zemního plynu
  • Společenské akce – rodinný den, vánoční večírek
  • Firemní chata v Orlických horách
  • Motivující prostředí s vysokou pracovní samostatností a zodpovědností

Kontakt

ACO Industries Tábor s.r.o.

Gábina Procházková
Personální specialista

Průmyslová 1158
391 01 Sezimovo Ústí
Česká republika
GSM: +420 724 011 771

E-mail: gprochazkova@aco.cz