ACO Industries

ACO Přibyslav | Výrobní technolog | Výroba

1. 9. 2017

Náplň práce

  • Navrhuje layouty výrob, výrobních celků a jednotlivých pracovišť
  • Navrhuje výrobkové toky a využití výrobních zařízení s důrazem na bezpečnost práce, efektivitu a ergonomii
  • Podporuje a spolupracuje na projektech jiných oddělení (Product management, Technologický rozvoj a jiné)
  • Navrhuje optimální výrobní dávky
  • Analyzuje a vyhodnocuje využití pracovních časů
  • Optimalizuje pracovní postupy, vytváří pracovní návodky
  • Vyhodnocuje a navrhuje úpravy výrobních postupů
  • Podporuje a vyvíjí výrobní přípravky a pomůcky
  • Spolupracuje při výběru nových technologických celků a zařízení
  • Spolupracuje při zvyšování bezpečnostních standardů
  • Navrhuje optimalizace skladů polotovarů
  • Zavádí ve výrobě metody efektivního podniku, vyhodnocuje jejich úspěšnost - Kanban, OEE, 6S, Kaizen, TPM, SMED, PDCA, Lean
  • Je podporou mistrů při neustálém zlepšování výrobních procesů

Požadujeme

  • Úplné střední nebo vysokoškolské vzdělání technického směru
  • Znalost technické dokumentace
  • Znalost práce s PC (Excel, Word, Autocad, SAP, XPPS, Navision)
  • Znalost metod SMED a PDCA
  • Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • AJ výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny

Nabízíme

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu
  • Motivující prostředí s vysokou pracovní samostatností a zodpovědností
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti

Kontakt

ACO Industries k.s.

Jitka Henzlová
Specialista pro pracovní pozice

Havlíčkova 260
582 22 Přibyslav
Česká republika

Telefon: +420 569 491 204
GSM: +420 724 011 733

E-mail: jhenzlova(at)aco.cz