ACO Industries

ACO Přibyslav | Technicko-obchodní podpora | Administrativa

21. 6. 2017

Náplň práce

  • Poskytovat technické poradenství
  • Připravovat podklady pro nabídková řízení
  • Vyjasňovat technickou dokumentaci, upřesňovat specifikaci, připravovat podklady pro další zpracování
  • Posuzovat vyrobitelnost a zároveň možnost využití standardních výrobků
  • Kontrolovat správnost, úplnost údajů ve výkresech a cenových nabídkách
  • Editovat a aktualizovat informace o projektech
  • Koordinovat speciální (nestandardní) projekty pro zákazníky
  • Rozhodovat o poskytnutí slev
  • Podporovat rozvoj svěřených zemí

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru – stavební, strojní
  • Znalost minimálně jednoho jazyka - anglického/německého pro denní komunikaci
  • MS Office na pokročilé úrovni; základy CAD; PC Windows
  • Smysl pro obchod a pro-zákaznický přístup
  • Proaktivní přístup k práci; komunikativní osoba; umění naslouchat; schopnost týmové spolupráce
  • Orientace na řešení a výsledek; technické předpoklady
  • ŘP sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

  • Motivující platové ohodnocení
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Notebook, služební telefon
  • Dotované závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost využití pružné pracovní doby
  • Výhodná nabídka volaní v rámci firemního tarifu
  • Výhodné ceny elektrické energie a zemního plynu
  • Společenské akce – rodinný den, vánoční večírek, zájezdy …
  • Firemní chata v Orlických horách
  • Možnost aplikovat teoretické znalosti v praxi a podílet se na dalším rozvoji společnosti
  • Přátelské a neformální pracovní prostředí
  • Další jazykové a odborné vzdělávání
  • Zajímavou práci ve stabilní zahraniční společnosti

Kontakt

ACO Industries k.s.

Ondřej Sobota
Personální specialista

Havlíčkova 260
582 22 Přibyslav
Česká Republika

Telefon: +420 569 491 366
GSM: +420 605 789 587

E-mail: osobota(at)aco.cz