ACO Industries

ACO Přibyslav | Technický specialista pro střešní odvodnění | Administrativa

20. 2. 2018

Náplň práce

  • Specifikace a projektování střešního odvodnění
  • Podpora produktů a instalací pro interní a externí ACO partnery (celosvětová síť)
  • Spolupráce s týmem vývojářů na zlepšování použitelnosti svěřených produktů
  • Komplexní řešení projektů střešního odvodnění – od příležitosti po realizaci

Požadujeme

  • SŠ/VŠ - oblast stavebnictví (výhodou zaměření na TZB)
  • Aktivní AJ (minimálně na úrovni B2) pro každodenní komunikaci – telefon, email…
  • Otevřené naslouchání, umění vystupovat a reprezentovat
  • Schopnost týmové spolupráce, sdílení získaných zkušeností a informací
  • Praxe v programech AutoCad, MS Office
  • Výhodou praktické zkušenosti s programy Inventor, Revit nebo Solidworks
  • ŘP sk. B - aktivní řidič (ochota cestovat do zahraničí)

Nabízíme

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Notebook, služební telefon
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost využití pružné pracovní doby
  • Výhodná nabídka volaní v rámci firemního tarifu
  • Výhodné ceny elektrické energie a zemního plynu
  • Společenské akce – rodinný den, vánoční večírek, zájezdy …
  • Firemní chata v Orlických horách
  • Možnost aplikovat teoretické znalosti v praxi a podílet se na dalším rozvoji společnosti
  • Přátelské a neformální pracovní prostředí
  • Další jazykové a odborné vzdělávání
  • Zajímavou práci ve stabilní zahraniční společnosti

Kontakt

ACO Industries k.s.

Ondřej Sobota
Personální specialista

Havlíčkova 260
582 22 Přibyslav
Česká republika
GSM: +420 605 789 587

E-mail: osobota@aco.cz