ACO Industries

ACO Přibyslav | Referent/ka zákaznického servisu | Administrativa

7. 6. 2018

Náplň práce

  • Komunikuje se sesterskými organizacemi ACO po celém světě
  • Rozvíjí dlouhodobý vztah s ACO organizacemi
  • Podporuje obchodní tým
  • Přijímá objednávky a poptávky, eviduje dokumenty s tím spojené
  • Odesílá potvrzení objednávek / cenové nabídky, kontroluje správnost a úplnost dat odesílaných zákazníkovi
  • Vystavuje vratky, faktury a dobropisy
  • Koordinuje interní útvary při dodávkách pro zákazníka
  • Spolupracuje s týmy dalších oddělení k zajištění vyřízení dotazů a požadavků zákazníků
  • Zajištuje dohody se zákazníky (typické dodací termíny, dohodnuté dodací termíny) – aktualizace dohod v ERP
  • Předává podněty ke zlepšení práce s ERP

Požadujeme

  • SŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
  • Dobrou znalost práce s PC (MS Word, Excel, Outlook, Internet)
  • Znalost anglického i německého jazyka slovem i písmem – využití pro denní komunikaci
  • Komunikativnost, preciznost, spolehlivost, zodpovědnost, loajalita
  • Příjemné a profesionální vystupování
  • Schopnost samostatné i týmové práce
  • Dobré organizační schopnosti /řízení času/

Nabízíme

  • Rozmanitou práci v milém a sehraném týmu v mezinárodní společnosti s českým vedením
  • Motivující platové ohodnocení
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Notebook, služební telefon
  • Dotované závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost služebních cest do zahraničí
  • Výhodnou nabídku volaní v rámci firemního tarifu
  • Výhodné ceny elektrické energie a zemního plynu
  • Společenské akce – rodinný den, vánoční večírek, zájezdy …
  • Firemní chatu v Orlických horách
  • Možnost aplikovat teoretické znalosti v praxi a podílet se na dalším rozvoji společnosti
  • Další jazykové a odborné vzdělávání

Pozice je vhodná pro absolventy. V případě Vašeho zájmu Vám zajistíme „náhledový půlden“, kde se seznámíte s Vaším budoucím pracovištěm, kolegy a náplní práce.

Kontakt

ACO Industries k.s.

Ondřej Sobota
Personální specialista

Havlíčkova 260
582 22 Přibyslav
Česká republika
GSM: +420 605 789 587

E-mail: osobota@aco.cz