ACO Industries

ACO Přibyslav | Referent/ka zákaznického servisu | Administrativa

7. 6. 2018

Náplň práce

  • přijímá objednávky / poptávky
  • kontroluje správnost a úplnost dat (termín potvrzení /dodání, uvedení ceny) odesílaných zákazníkovi
  • vystavuje faktury / dobropisy
  • eviduje dokumenty spojené s nabídkovým a zakázkovým řízením
  • předává podněty ke zlepšení/ulehčení práce s ERP
  • vyřizuje reklamace a různé dotazy zákazníků s nimi spojené
  • spolupracuje s týmy dalších oddělení /s úsekem plánování, konstrukce, kalkulace, výroby, logistiky, účtárny apod./
  • k zajištění vyřízení všech požadavků zákazníků
  • rozvíjí vztahy se zákazníky
  • podporuje obchodní tým
  • koordinuje interní útvary při dodávkách pro zákazníka
  • zajišťuje dohody se zákazníky (typické dodací termíny, dohodnuté dodací termíny) ve spolupráci s plánováním,
  • nákupem a logistikou
  • spravuje zákaznickou databázi, eviduje dohody se zákazníky – aktualizace dohod v ERP
  • ostatní komunikace se stávajícími a potenciálními zákazníky

Požadujeme

  • SŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
  • dobrá znalost práce s PC (MS Word, Excel, Outlook, Internet)
  • znalost anglického i německého jazyka slovem i písmem – využití pro denní komunikaci
  • komunikativnost, preciznost, spolehlivost, zodpovědnost, loajalita
  • příjemné a profesionální vystupování
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • dobré organizační schopnosti /řízení času/

Nabízíme

  • Motivující platové ohodnocení
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Notebook, služební telefon
  • Dotované závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Výhodná nabídka volaní v rámci firemního tarifu
  • Výhodné ceny elektrické energie a zemního plynu
  • Společenské akce – rodinný den, vánoční večírek, zájezdy …
  • Firemní chata v Orlických horách
  • Možnost aplikovat teoretické znalosti v praxi a podílet se na dalším rozvoji společnosti
  • Přátelské a neformální pracovní prostředí
  • Další jazykové a odborné vzdělávání
  • Zajímavou práci ve stabilní zahraniční společnosti

Kontakt

ACO Industries k.s.

Ondřej Sobota
Personální specialista

Havlíčkova 260
582 22 Přibyslav
Česká republika
GSM: +420 605 789 587

E-mail: osobota@aco.cz