ACO Industries

ACO Přibyslav | Product Porfolio Manager | Administrativa

10. 4. 2018

Náplň práce

  • Strategické řízení přiděleného produktového porfolia
  • Mapování a plnění měnících se požadavků trhu
  • Podpora produktů (školení a osvěta) pro ACO partnery ve svěřeném regionu
  • Spolupráce s týmem vývojářů na zlepšování použitelnosti svěřených produktů

Požadujeme

  • VŠ technického směru; ideálně stavební obor
  • Aktivní AJ (minimálně na úrovni B2) pro každodenní komunikaci podmínkou!
  • Znalost NJ výhodou
  • Praxe na podobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou!
  • Otevřené naslouchání, umění vystupovat a reprezentovat
  • Schopnost týmové spolupráce, sdílení získaných zkušeností a informací
  • MS Office
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Služební vůz i pro soukromé účely
  • Mobilní telefon, notebook
  • Dotované závodní stravování
  • Možnost využití pružné pracovní doby
  • Podporu ve vzdělávání a jazykových kurzech
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování a další firemní benefity
  • Možnost aplikovat teoretické znalosti v praxi a podílet se na dalším rozvoji společnosti
  • Motivující prostředí s vysokou pracovní samostatností a zodpovědností
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti

Kontakt

ACO Industries k.s.

Ondřej Sobota
Personální specialista

Havlíčkova 260
582 22 Přibyslav
Česká republika
GSM: +420 605 789 587

E-mail: osobota@aco.cz