ACO Industries

ACO Přibyslav | Obsluha ohraňovacího lisu | Výroba

Eva Novotná | CNC operátorka
v ACO pracuje 9 let

Do ACO jsem nastoupila jako obsluha lisů s minimálními zkušenostmi ve výrobním závodě. Po zaškolení mi byl nabídnut profesní růst a proškolení na obsluhu CNC strojů. Je to velká změna, výzva, ale i zadostiučinění, protože Ti, kteří chtějí, můžou v ACO rychle růst. I já už se těším na další výzvy, které mi ACO připraví.

Je nás 700 a chceme víc.

27. 3. 2018

Náplň práce

  • Obsluha strojů, včetně nastavování základních strojních parametrů
  • Kontrola kvality vyrobených dílů
  • Provádění běžné údržby strojů
  • Vytváření jednoduchých programů

Požadujeme

  • SOU/SOŠ, nejlépe technického oboru
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Samostatnost
  • Spolehlivost, zodpovědnost
  • Ochotu pracovat v třísměnném nebo nepřetržitém provozu

Nabízíme

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • Výhodná nabídka volaní v rámci firemního tarifu
  • Výhodné ceny elektrické energie a zemního plynu
  • Společenské akce – rodinný den, vánoční večírek, zájezdy …
  • Firemní chata v Orlických horách
  • Možnost aplikovat teoretické znalosti v praxi a podílet se na dalším rozvoji společnosti
  • Přátelské a neformální pracovní prostředí
  • Další jazykové a odborné vzdělávání
  • Zajímavou práci ve stabilní zahraniční společnosti s českým vedením

Kontakt

ACO Industries k.s.

Jitka Henzlová
Personální specialista

Havlíčkova 260
582 22 Přibyslav
Česká republika
GSM: +420 724 011 733
TEL: 569 491 204

E-mail: jhenzlova@aco.cz