ACO Industries

ACO Přibyslav | Frézař - Mechanická dílna

25. 4. 2018

Náplň práce

  • Obsluha stroje, včetně nastavování základních strojních parametrů
  • Ustavení obrobků a nastavení řezných podmínek a vhodných nástrojů
  • Kontrola kvality vyrobených dílů
  • Provádění běžné údržby strojů dle plánu údržby

Požadujeme

  • SOU/SOŠ, nejlépe technického oboru
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Samostatnost
  • Spolehlivost, zodpovědnost
  • Ochotu pracovat v dvousměnném provozu
  • Znalost a práce na konvenční frézce výhodou

Nabízíme

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Dotované závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Výhodnou nabídku volání v rámci firemního tarifu
  • Výhodné ceny elektrické energie a zemního plynu
  • Společenské akce – rodinný den, vánoční večírek, zájezdy…
  • Firemní chatu v Orlických horách
  • Přátelské a neformální pracovní prostředí
  • Možnost aplikovat teoretické znalosti v praxi a podílet se na dalším rozvoji společnosti
  • Zajímavou práci ve stabilní zahraniční společnosti

Kontakt

ACO Industries k.s.

Petra Benešová
Personální specialista

Havlíčkova 260
582 22 Přibyslav
Česká republika
GSM: +420 737 302 757

E-mail: pbenesova@aco.cz