ACO Industries

ACO Přibyslav | Obchodně-technický manažer | Administrative

10. 8. 2018

Náplň práce

  • Zodpovědnost za vedení 2 týmů – technická příprava výroby (konstrukce + kalkulace) a zákaznického servisu (obchodně-technická podpora + administrativa zákaznického servisu)
  • Vedení týmu cca 55 lidí prostřednictvím 2 přímých podřízených
  • Zodpovědnost za rozvoj kompetencí svěřených týmů
  • Úzká spolupráce v rámci ACO Plant Přibyslav i celé skupiny ACO CZI
  • Péče o stávající zákazníky (převážně z ACO skupiny) a rozšiřování dalších obchodních příležitostí u těchto zákazníků (nejedná se o akviziční obchod)
  • Rozvoj zákaznické orientace celé organizace
  • Zlepšování služeb poskytovaných zákazníkům

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka pro každodenní komunikaci ( dle ERR - B2/C1), znalost NJ výhodou
  • Technický background ve strojírenství nebo stavebnictví
  • Obchodní zkušenost z mezinárodního prostředí
  • Strategické uvažování a leadership
  • Prokazatelná zkušenost a schopnost vést, motivovat a rozvíjet tým
  • Schopnost budovat a rozvíjet obchodní vztahy
  • Silná zákaznická orientace
  • Analytické a organizační schopnosti
  • Otevřenost, komunikativnost, energie
  • Vysoká úroveň etických standardů
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Motivující platové ohodnocení
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Služební vůz i k soukromým účelům
  • Špičkové vybavení - Notebook, iPhone
  • Dotované závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Výhodnou nabídku volaní v rámci firemního tarifu
  • Výhodné ceny elektrické energie a zemního plynu
  • Společenské akce - rodinný den, vánoční večírek, zájezdy...
  • Firemní chatu v Orlických horách
  • Další jazykové a odborné vzdělávání
  • Zajímavou práci ve stabilní zahraniční společnosti

Contact form

Kontakt

ACO Industries k.s.

Ondřej Sobota
Personální specialista

Havlíčkova 260
582 22 Přibyslav
Česká republika
GSM: +420 605 789 587

E-mail: osobota@aco.cz