ACO Industries

ACO Přibyslav | Koordinátor zákaznických projektů | Administrativa

24. 7. 2018

Náplň práce

  • Podporuje rozvoj svěřených zemí
  • Připravuje podklady pro nabídkové řízení
  • Poskytuje technické poradenství
  • Koordinuje zákaznické projekty
  • Denně komunikuje se zákazníky v cizím jazyce

Požadujeme

  • Technické myšlení (ideálně SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru - stavební, strojní, …)
  • Znalost minimálně jednoho jazyka – anglického/ německého pro denní komunikaci
  • Komunikativní a proaktivní přístup k práci
  • Pro-zákaznický přístup
  • Porozumění výkresové dokumentaci
  • Základy CAD výhodou

Nabízíme

  • Motivující platové ohodnocení
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Špičkové vybavení - Notebook, iPad, iPhone
  • Dotované závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Výhodnou nabídku volaní v rámci firemního tarifu
  • Výhodné ceny elektrické energie a zemního plynu
  • Společenské akce - rodinný den, vánoční večírek, zájezdy...
  • Firemní chatu v Orlických horách
  • Další jazykové a odborné vzdělávání
  • Zajímavou práci ve stabilní zahraniční společnosti

V případě Vašeho zájmu Vám zajistíme „náhledový půlden“, kde se seznámíte s Vaším budoucím pracovištěm, kolegy a náplní práce.

Kontakt

ACO Industries k.s.

Ondřej Sobota
Personální specialista

Havlíčkova 260
582 22 Přibyslav
Česká republika
GSM: +420 605 789 587

E-mail: osobota@aco.cz