ACO Industries

ACO Přibyslav | IT Technik Infrastruktury | Administrativa

28. 2. 2018

Náplň práce

  • příprava HW a instalace SW
  • podpora koncovým uživatelům
  • práce v prostředí Helpdesku
  • spolupráce s dalšími odděleními napříč firmou

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • aktivní znalost anglického jazyka pro denní komunikaci v rámci firmy i se zahraničními pobočkami - ústní, telefonická, mailová
  • výhodou praxe na obdobné pozici
  • základní znalost MS Active Directory a Exchange
  • ochota se i nadále vzdělávat, flexibilita, zodpovědnost, spolehlivost, kreativita
  • vhodné pro absolventy
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

  • Motivující platové ohodnocení
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Notebook, služební telefon
  • Dotované závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Výhodná nabídka volaní v rámci firemního tarifu
  • Výhodné ceny elektrické energie a zemního plynu
  • Společenské akce – rodinný den, vánoční večírek, zájezdy …
  • Firemní chata v Orlických horách
  • Možnost aplikovat teoretické znalosti v praxi a podílet se na dalším rozvoji společnosti
  • Přátelské a neformální pracovní prostředí
  • Další jazykové a odborné vzdělávání
  • Zajímavou práci ve stabilní zahraniční společnosti

Kontakt

ACO Industries k.s.

Ondřej Sobota
Personální specialista

Havlíčkova 260
582 22 Přibyslav
Česká republika
GSM: +420 605 789 587

E-mail: osobota@aco.cz