ACO Industries

ACO Marine| Programátor PLC | Administrativa

22. 3. 2018

Náplň práce

  • Samostatná činnost na projektech dodávek do lodního průmyslu
  • Analýza technických požadavků poskytnutých zákazníkem
  • Tvorba programů a vizualizací pro čistírny odpadních vod na lodích i pozemních aplikacích a jejich zprovoznění
  • Tvorba programů a vizualizací pro řízení nakládání s odpadními vodami na lodích
  • Návrh hardwaru pro ovládání zařízení dle požadavků zákazníka
  • Komunikace se zákazníkem / obchodním zástupcem v průběhu realizace projektu
  • Technická podpora při externích dodávkách automatizace
  • Pracovní cesty po ČR i do zahraničí

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického oboru
  • Znalost anglického jazyka na úrovni B2 dle ERR pro každodenní komunikaci se zákazníky
  • Schopnost samostatné činnosti a spolupráce v kolektivu
  • Znalost práce s programy SIEMENS výhodou: TIA portal V14, LOGO!Soft Comfort
  • ŘP. B – aktivní řidič
  • Platnou vyhlášku 50/1978 Sb. §6 (možno doplnit dodatečně)
  • Dobré komunikační schopnosti

Nabízíme

  • Motivující platové ohodnocení
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Notebook, služební telefon
  • Dotované závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Výhodná nabídka volaní v rámci firemního tarifu
  • Výhodné ceny elektrické energie a zemního plynu
  • Společenské akce – rodinný den, vánoční večírek
  • Firemní chata v Orlických horách
  • Možnost aplikovat teoretické znalosti v praxi a podílet se na dalším rozvoji společnosti
  • Přátelské a neformální pracovní prostředí
  • Další jazykové a odborné vzdělávání
  • Zajímavou práci ve stabilní zahraniční společnosti

Kontakt

ACO Industries k.s.

Petra Benešová
Personální specialista

Havlíčkova 260
582 22 Přibyslav
Česká republika
GSM: +420 737 302 757

E-mail: pbenesova@aco.cz